Kontakt

Kontakt

Vill du komma i kontakt med oss?

Välkommen att chatta, ringa, maila eller besöka oss!

Östermalmsgatan 87 C

114 59 Stockholm
Svergie
Skriv via MessengerINFO@INGAGER.COMKONTAKTFORMULÄR

Ring oss!

08-410 726 00

Du kan ringa oss dygnet runt, året runt.

Besök oss

Stockholm

Östermalmsgatan 87 C

114 59 Stockholm

Sweden

Berlin

Neue Schönhauser Str. 3-5

10178 Berlin Mitte

Germany

Oslo

Filipstad Brygge 1

0252 Oslo

Norway

Jimmy Jakobsson
CEO och co-founder jimmy@ingager.com +46 841 072 600
Henrik Almskoug
Director och co-founder henrik@ingager.com +46 841 072 600
Amalia Thoors
CMO och partner amalia@ingager.com +46 841 072 600
Josefine Ahlin
Expansion Manager josefine.ahlin@ingager.com +46 841 072 600
Simon Beyer
Chief Strategy Officer simon@ingager.com +46 841 072 600
Ellinor Törnqvist
CHRO ellinor@ingager.com +46 841 072 600